13 thoughts on “Frog / Boguś z M3 vs. nowe, zaostrzone przepisy drogowe”

  1. Ciekawe czy ktoś zauważył że płacąc podatek płacimy za policję która jeszcze mandaty od nas chce i tylko ludzi denerwuje

  2. wy jebane polaczki smiecie pierdolone. Jestescie bardziej przyjebani niz nie jedna malpa z afryki. Dlaczego cisniecie po gosciu co fakt- po drodze zrobil sobie calkiem fajna przejazdzke. ALE NIKOGO NIE ZABIL – malo tego w nic nie przyjebal. Dlaczego o tym mowie? A juz prosze bardzo- ostatni wypadek z DJem swiatowej slawy (dziwne bo dopiero wtedy o nim uslyszalem) TOM SWOON. CO zabil dwie osoby i mial do tego 2 promile alkoholu. I teraz jak reaguje polska cimna masa (patrz facebook jego) ?? KOMENTARZE na jego profulu od ludzi TYPU "KAZDY POPELNIA BLEDY" "DORIAN TRZYMAJ SIE" "DORIAN WSPOLCZUJE CI" Pies was jebal polaczki. Cisniecie od cebuli a sami jestescie jej nasieniem. Pierdolcie sie i zryjcie kurwa gowno.

  3. Mówi o tym że władzy nie zależy na bezpieczeństwie na drodze zapierdalając jak zając na polu przez miasto i driftując okazyjnie. Rozumiem że lubisz przycisnąć i masz czym(sam lubię nie ukrywam). Ale nie lepiej udać się na tor i tam się bawić? Gościu taka jazda po mieście i to jeszcze takim jak Warszawa to jest istny idiotyzm i przecenianie siebie. Co jeśli ktoś by ci wyjechał wyszedł albo jakbyś stracił kontrolę nad maszyną? Kierowca z ciebie niezły ale za to w chuj głupi. Prawa fizyki są dla ludzkości na razie nie do zagiecia a twój potworek z Bawarii nie ma zdolność paranormalnych. Zapamiętaj ziomek.

  4. co za idioci jakby nie bylo przepisow to nikt by na tych drogach nie przezyl jacy oni sa tepi ja pierdole

Leave a Reply